REJESTRACJA

    ✅Bony podarunkowe można zamówić i odebrać zdalnie przez Internet w formie skanu. W tym celu należy dokonać przelewu na nr konta bankowego: 34 1090 2170 0000 0001 4393 4431. W celu przyspieszenia zamówienia można wysłać dowód przelewu bankowego. Zamówienia zdalne można realizować za pomocą: tel. 691-398-211 (tel/sms), WhatsApp: 604411272, fanpage Fizjo Centrum Kluczbork na facebooku, e-maila: fizjocentrumklb@gmail.com

    ✅Bony upominkowe można odebrać również w gabinecie w godzinach pracy w Kluczborku – ul. Piłsudskiego 2A na przeciwko kościoła ewangelickiego. Jeśli istnieje potrzeba to można się umówić po odbiór po godzinach pracy. Zapłacić można za pomocą karty, gotówki lub przelewu.

✅Bon podarunkowy, voucher może być na dowolną wybraną kwotę, lub na określony rodzaj usługi np., karnet, pakiet, pojedynczy masaż relaksacyjny, leczniczy lub wizyta z zabiegami leczniczymi z zakresu fizykoterapii (można wykupić pojedynczą usługę lub cały pakiet masaży / zabiegów). W tytule przelewu należy wpisać imię i nazwisko oraz ilość masaży, zabiegów, rodzaj karnetu (pakietu) lub po prostu Bon o wartości – zł. Osoby wymienione na bonach mogą same zadzwonić i ustalić datę zabiegu oraz godzinę. Bon jest ważny przez rok czasu od daty zakupu. Do zakupionego bonu dodajemy złotą kopertę.

Voucher Bon Kluczbork

Bony upominkowe to wspaniały pomysł na prezent na każdą okoliczność lub jako dodatkowe wynagrodzenie dla pracowników. Bon podarunkowy / Voucher możemy wysłać za dodatkową opłatą pod wskazany adres lub do paczkomatu.

➡ PŁATNOŚĆ: W GABINECIE KARTĄ/ GOTÓWKĄ lub BLIK/ PRZELEW NA KONTO:

Nr konta bankowego: 34 1090 2170 0000 0001 4393 4431

Dane do przelewu: Andrzej Gbur Fizjo Centrum Kluczbork

Kluczbork, ul. Marszałka Piłsudskiego 2A, 46-200 Kluczbork

ZAPISY:

➡ Pod nr tel.  +48 691 398 211

➡ WhatsApp  +48 604 411 272

➡ W gabinecie: Kluczbork (opolskie), Marszałka Piłsudskiego 2A

– naprzeciwko głównego wejścia od kościoła ewangelickiego, obok Sushi

➡ Na facebooku: facebook.com/Gabinet.Fizjoterapii.Fizjo.Centrum.Kluczbork

➡ E-mail: fizjocentrumklb@gmail.com

W razie konieczności wydłużamy godziny pracy.

Zespół Fizjo Centrum Kluczbork: Mgr Andrzej Gbur i Marta Felisiak (Gubała).

[contact-form-7 id=”868″ title=”Formularz 1″]

Zobacz również zakładkę:

Rodo, Cennik,  Galeria,  Kontakt,  O nas,  Fizykoterapia,  Masaż,  Promocje,  Facebook

Wypełniając niniejszy formularz zgłoszeniowy oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Andrzej Gbur Fizjo Centrum Kluczbork z siedzibą w mieście Kluczbork, ul. Marszałka Piłsudskiego 2A, 46-200 Kluczbork drogą telefoniczną lub pocztową na podstawie przepisu art. 23 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 7 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).  Oświadczam, że zostałam/em poinformowana(y) o możliwości poprawienia lub usunięcia swoich danych osobowych. Dane osobowe służą jako informacja o stanie zdrowia dla fizjoterapeuty, który stwierdza wg tych informacji czy są przeciwwskazania do wykonywania zabiegów lub/i masaży, mogą również służyć do umówienia, przełożenia, odwołania, potwierdzenia wizyty pacjenta w gabinecie Andrzej Gbur Fizjo Centrum Kluczbork, mogą służyć do kontaktowania się w celu wysłania aktualnej oferty.

Słowa kluczowe: Voucher Kluczbork, Bon podarunkowy Kluczbork, Bony upominkowe Kluczbork, Prezenty Świąteczne Kluczbork. Prezent urodzinowy Kluczbork, Voucher podarunkowy opolskie, Olesno, Wołczyn, Praszka, Gorzów Śląski, Kępno, Namysłów, Wieluń.