Witamy na stronie Fizjo Centrum Kluczbork. W ofercie naszego gabinetu fizjoterapii i rehabilitacji znajdziecie Państwo ofertę masaży i zabiegów: elektroterapia, laser, ultradźwięki, pole magnetyczne, sollux, w bardzo atrakcyjnych cenach przyjaznych dla każdej kieszeni.

Posiadamy bardzo nowoczesny i skuteczny w leczeniu sprzęt rehabilitacyjny włoskiej firmy Cosmogamma dostarczony przez technomex.pl. Nasz gabinet rehabilitacji znajduje się w centrum Kluczborka naprzeciwko Kościoła Ewangelickiego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zobaczenia galerii gabinetu oraz na naszą stronę w portalu społecznościowym www.facebook.com.

Nasi terapeuci: Marta FelisiakAndrzej Gbur,  posiadają wykształcenie wyższe na kierunku Fizjoterapia. Gabinet otwarty jest w godzinach 9.oo –17.oo (w poniedziałek, wtorek i czwartek), 10.oo – 19.oo (w środę i piątek) i 10.oo – 13.oo (w sobotę). Wysoka jakość usług, atrakcyjne ceny, liczne promocje to główne zalety gabinetu! Posiadamy bony podarunkowe na masaż i zabiegi, które są wspaniałym pomysłem na prezent lub jako dodatkowe wynagrodzenie dla pracowników. 

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również zakładki:

Rodo, Cennik,  Galeria,  Kontakt,  Fizykoterapia,  Masaż,  Rejestracja,  Facebook

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Share